مجمع عمومی عادی سالانه شرکت اقتصادی و خودکفائی آزادگان برگزار شد

مجمع عمومی عادی شرکت اقتصادی و خودکفائی آزادگان برگزار شد

مجمع عمومی سالانه شرکت اقتصادی و خودکفائی آزادگان روز چهارشنبه ۲۵تیرماه با حضور ۵۴ درصد از سهامداران این شرکت، در اردوگاه شهید با هنر برگزار گردید. در این مراسم پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، رئیس مجمع جناب آقای رامندی گزارشی از عملکرد هیئت مدیره ارائه نمود

در ادامه برنامه، مدیرعامل محترم شرکت جناب آقای دکتر عباسیانفر گزارشی از عملکرد این مجموعه در سال۹۸ برای حاضران بیان کردند.

خرید کارخانه روغن، خرید خط تولید کارتون، خرید کارخانه قندو شکر، تکمیل ظرفیت خط استیصال کاکائو، ذخیره مواد اولیه شرکت های تابعه تا پایان سال، اتمام پروژهای ملایری پور ارومیه، افزایش سرمایه شرکت از ۵۰۰میلیون سهام به ۷۰۰میلیون ،افزایش ۱۲ برابری قیمت سهام نسبت به سال گذشته و مقایسه عملکرد هلدینگ خودکفایی به صنایع غذایی دیگر که ۶۵۰درصد رشد داشته است از مواردی بود که ایشان به آن اشاره نمودند.
در این جلسه، همچنین درخصوص پرداخت نقدی ۱۰درصد از سود سهام ۵۹۶۰ریالی سال ۹۸ ، تصمیم گیری شد و مقرر گردید مبلغ ۶۰تومان سود طبق جدول زمان بندی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان از دیماه۹۹ باتوجه به تعداد سهام از طریق بانک صادرات با کارت ملی توزیع و مابقی یعنی۹۰درصد بعنوان سود انباشته در مجمع فوق العاده خودکفایی اقتصادی آزادگان در آینده نزدیک تصمیم گیری بعمل آید.

لازم بذکر است تصمیمات مجمع عمومی عادی سالانه را می توانید در سامانه کدال به آدرس www.codal.ir مشاهده نمایید.

با توجه به عملکرد مالی سود و و افزایش سرمایه در آینده نزدیک پیشنهاد میگردد دوستان سهامدار آزاده خودکفایی اقتصادی آزادگان سهام خود را تا افزایش سرمایه حفظ نمایند .

You May Also Like

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *